background agro full agriculture
background agro full agriculture

ZEMĚDĚLSTVÍ

Michelin, váš partner v oblasti mobility pro ochranu půdy

Najděte si ty správné zemědělské pneumatiky

Musíte vybrat jedno z polí
Neplatný parametr vyhledávání zkuste to prosím znovu

16 let zkušeností s užíváním pneumatik MICHELIN s technologií MICHELIN ULTRAFLEX

Zemědělci sdílejí své zkušenosti

Odborné znalosti pocházejí přímo z terénu.

16 let zkušeností s užíváním zemědělských pneumatik MICHELIN s technologií MICHELIN ULTRAFLEX na Farmě CHMEL.

tyre-pressure

Vypočtěte si správný tlak

Pracujte vždy se správně nahuštěnými pneumatikami a maximalizujte svou sklizeň i životnost vašich pneumatik.

contact-us-white

Kontaktujte odborníka

Máte dotaz? Komentář?
Potřebujete od nás zavolat zpět?
Napište nám!

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Služby a řešení


Objevte naše služby a nástroje, které vám mohou poskytnout každodenní podporu při správě vaší farmy a ochraně půdy.

Služby a řešení


Objevte naše služby a nástroje, které vám mohou poskytnout každodenní podporu při správě vaší farmy a ochraně půdy.

Reference od dalších zemědělců:

MICHELIN AXIOBIB - Témoignage - Durabilité des pneus, performance et respect des sols (FR)

Vincent Barbeau ze SCEA de Treigny sdílí své zkušenosti s pneumatikami MICHELIN AXIOBIB, které zajišťují optimální výkony, větší šetrnost k půdě, vyšší odolnost, zvýšenou produktivitu a úsporu paliva.

MICHELIN XEOBIB - Témoignage - Confort et longévité des pneus Made in France (FR)

Mickaël Chardin z GAEC de la Carrière sdílí své zkušenosti s pneumatikami MICHELIN XEOBIB, které zajišťují komfort, dobrou ovladatelnost, dlouhou životnost a šetrnost k půdě.

Background Photo Agricultural world Agriculture

Pracujete na farmě, jako pěstitel plodin nebo chovatel hospodářských zvířat, v dřevařském průmyslu, ve školce nebo ve firmě pro údržbu zeleně, případně v oboru vinařství, sadařství nebo zelinářství? Odborníci ze Skupiny Michelin pomáhají všem profesionálům v zemědělství již více než sto let. Všechny naše odborné znalosti, dovednosti a inovace zasvěcujeme respektu k půdě a její ochraně. Pomůžeme vám optimalizovat provozní náklady, zejména díky úspoře paliva, zvýšit výnosy plodin a zároveň snížit míru zhutňování půdy.

Rozmanitost činností v zemědělském sektoru vyžaduje, abychom reagovali na výzvy ve všech oblastech, od nezávislých zemědělců po polykulturní nebo chovatelské činnosti, od zemědělských družstev po zemědělský průmysl nebo od produkce obilovin po zemědělské smluvní společnosti (ACC).

Snažíme se vám poskytovat ta nejlepší možná řešení: vhodné zemědělské pneumatiky správného rozměru a naše technologie, jako jsou například pneumatiky s nízkým tlakem huštění. Tato řešení dlouhodobě přispívají k optimalizaci mobility, životnosti, záběru a komfortu při práci s různými typy vašich zemědělských strojů.

Ať už pracujete s jakýmkoli strojem, traktorem, přívěsem, kombajnem, rozmetadlem, postřikovačem, cisternovým přívěsem nebo stroji pro sklizeň, ošetření či údržbu půdy, máme pro vás kompletní a specializovanou nabídku zemědělských pneumatik Skupiny Michelin. Nabízíme vám široký výběr z různých rozměrů zemědělských pneumatik pro vybavení vašeho vozového parku, jako například 540/65R28, 650/65R38, 650/65R42, 600/65R28, 710/70R42.

Naši zástupci společnosti Michelin a praktické rady, stejně jako naše kalkulačky tlaku huštění a vyhledávač pneumatik, vám poskytují kvalitní služby na míru. Neváhejte využít naši širokou síť distribučních partnerů a zajistit si tak bezstarostnost.

Pojďme společně řešit výzvy udržitelného a odpovědného zemědělství!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+