background photo van charging worker dark full corporate fleet
background photo van charging worker dark full corporate fleet

Podnikatelé a profesionálové

Soustřeďte se naplno na své podnikání, Michelin se postará o vaše pneumatiky!

Najít správnou pneumatiku

Musíte vybrat jedno z polí
Neplatný parametr vyhledávání zkuste to prosím znovu

Soustřeďte se naplno na své podnikání, MICHELIN se postará o vaše pneumatiky!

Pracujete na volné noze a vaše podnikání je pro vás celý váš život. Vaše dodávka je nezbytná pro správný chod vaší podnikatelské činnosti. Když nastoupíte do své dodávky, abyste něco doručili zákazníkům nebo navštívili staveniště, nemůžete si dovolit ztrácet čas. Dodávka musí jezdit za všech povětrnostních podmínek a ve všech terénech!

Vaší prioritou jsou zákazníci. Čím méně času budete muset věnovat údržbě své dodávky, tím lépe pro vás! Takže už nikdy nemusíte mít další starosti se správou pneumatik a neustálým přemýšlením, jestli je s pneumatikami vše v pořádku!

Edito photo artisans tradesmen Corporate fleet

gamme pneu MICHELIN Agilis

agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

Řešení přizpůsobené na míru vaší činnosti

Najděte si pneumatiku pro dodávky, která se nejlépe hodí pro vaše použití:  městské nebo regionální dodávky, staveniště, přeprava osob, jízda v létě, v zimě nebo po celý rok...

S pneumatikami řady MICHELIN Agilis pro dodávky a lehké nákladní vozy se budete moci plně věnovat svému podnikání a zákazníkům bez ohledu na počasí a na to, kam vás vaše činnost zavede. Bezpečnost na silnici, úspora paliva, ovladatelnost, odolnost, menší dopad na životní prostředí... Chceme vám být po boku v každodenních situacích, ale i v klíčových fázích vaší profesní kariéry.

TESTOVÁNO PROFESIONÁLY

Tak jako pro vás, je i pro nás spokojenost našich zákazníků hnacím motorem!

Testováno na sněhu skutečnými uživateli!

 

Ať už se jedná o instalatéry, malíře nebo elektrikáře... všichni vyzkoušeli pneumatiku MICHELIN Agilis CrossClimate na své dodávce a hned si ji oblíbili! Díky její přilnavosti na všech typech povrchu (bláto, štěrk atd.), víceúčelovému užití na suchých letních silnicích i na sněhu v zimě, dobré ovladatelnosti, odolnosti a dalším vlastnostem se všichni mohou spolehnout na každodenní bezpečnost.

MICHELIN - Agilis CrossClimate – a test by the professionals

 

SPOLEČNOST MICHELIN POMÁHÁ PODNIKATELŮM

Je pro nás důležité se s vámi pravidelně setkávat ve vašem každodenním životě a zajišťovat bezpečnostní operace na vašich pracovištích: na trhu Rungis, Vinidôme, Artisanales de Chartres... a také v různých fázích vaší profesní kariéry jako partner soutěže „Un des Meilleurs ouvriers de France“.

Vzhledem k tomu, že se trh Rungis postupně blíží ke konci, je první hodnocení této bezpečnostní operace pozitivní: Bylo zkontrolováno 1 800 pneumatik a závady byly zjištěny u 15 % případů. Nejdůležitější však je, že byla zahájena konstruktivní diskuze se 450 profesionály: díky poskytnutým radám budou moci zlepšit jak kontrolu svých nákladů na údržbu, tak bezpečnost svých cest. Další stránka závazku společnosti Michelin vůči skutečným profesionálům!

rungis

Edito rungis 2019 Craftmen

rungis

Edito michelin agilis alpine verification Craftmen

Potřebujete pneumatiky pro vozidlo typu „lehký nákladní automobil“ (nákladní vůz s pevným rámem nebo bez něj)? Objevte naše mimořádně univerzální řešení s pneumatikou MICHELIN X® MULTI™:

Edito photo ppl small truck Craftmen

Edito photo truck workers Craftmen

contact-us-white
Kontaktujte odborníka

Máte nějaké otázky? Napište nám!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+