background photo trucks in approvisioning dark full freight transport
background photo trucks in approvisioning dark full freight transport

Nákladní přeprava

Řešení pro bezpečné a včasné dodávky po silnici a dálnici

Najít správnou pneumatiku

Musíte vybrat jedno z polí
Neplatný parametr vyhledávání zkuste to prosím znovu

Každá pneumatika má své specifické vlastnosti

Vyberte si nejvhodnější nákladní pneumatiku MICHELIN podle typu užití a vašich potřeb:

MICHELIN - Tyres range - Truck & bus - EN

image vignette homepage transport de marchandises 1

Camion près d'un quai de chargement

Pneumatiky pro vaše návěsy

Snižte valivý odpor a zvyšte palivovou účinnost.
Seznamte se s našimi pneumatikami, které byly vyvinuty tak, aby zajistily úspory paliva, odolnost a výjimečný záběr pro větší jistotu řidiče při každé jízdě.

Pneumatiky pro vaše dodávky

Vaše činnost vyžaduje také používání lehkých nákladních vozidel a dodávek. Řada pneumatik MICHELIN Agilis pro dodávky je přesně to, co hledáte. Bezpečnost na silnici, úspora paliva, ovladatelnost, odolnost, snížení dopadu na životní prostředí... můžeme vám nabídnout pneumatiky vhodné pro všechna vaše použití, bez ohledu na počasí nebo terén, ve kterém se pohybujete!

craftmen

White transporter driving inside the city

Edito picture partnership service Freight transport

Service partenariat

Naše služby a řešení

Služby a řešení vytvořené pro profesionály v odvětví přepravy, které pomáhají řidičům a správcům vozových parků vytěžit z jejich práce maximum!

Michelin and original equipment

Michelin a výrobci

Pneumatiky Michelin jsou homologované většinou výrobců originálního vybavení. Zjistěte, proč nám důvěřují!

advices

Tipy a doporučení

Pneumatiky představují jediný kontaktní bod mezi vozidlem a vozovkou. Ujistěte se, že optimalizujete jejich užití tak, aby byly zcela bezpečné.

contact-us-white

Kontaktujte odborníka

Máte dotaz? Komentář?
Potřebujete od nás zavolat zpět?
Napište nám!

Každý profesionál v oblasti nákladní přepravy (dopravce, nakladač atd.) má svá specifická očekávání a potřeby. Proto vám Michelin nabízí nákladní pneumatiky uzpůsobené jejich užití.

Ať už se snažíte snížit cenu za kilometr, nebo jen ušetřit za palivo, Skupina Michelin neustále vytváří nové inovace, aby prodloužila životnost vašich pneumatik a snížila vaše náklady na ujetý kilometr.

Snažíte se optimalizovat provozní náklady nebo zlepšit správu svého vozového parku? Michelin nabízí nejen pneumatiky, ale také celou řadu prémiových služeb pro nákladní vozidla.

Najděte všechny rozměry nákladních pneumatik Michelin: 315/80R22,5 – 385/65R22,5 – 445/65R22,5 – 445/45R19,5 – 215/75R17,5 – 265/70R19,5 – 315/70R22,5 – 295/80R22,5... Ať už potřebujete pneumatiky pro vaše návěsy nebo tahače, Michelin má pro vás přesně ty, které potřebujete!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+