title background

KONTROLA PNEUMATIK MICHELIN

Usnadněte si správu pneumatik ve vaší dílně díky řešení Michelin Digital Inspection.


Poznejte nabídku a její výhody:

MICHELIN Digital Inspection je řešení nové generace, které vám umožní optimalizovat správu vašich pneumatik a zajistit účinné fungování vaší dílny, bezpečnost a dodržování předpisů týkajících se vašich vozidel. Díky sadě monitorovacích a digitálních nástrojů pomáhá MICHELIN Digital Inspection při plánování údržby vašich pneumatik. Vždy máte přehled o svých skladových zásobách, můžete předvídat a optimalizovat svůj rozpočet na pneumatiky.

Digitalizujte správu svých výdajů na pneumatiky. Senzor Bluetooth spolu s aplikací pro chytré telefony vám zajistí vyšší efektivitu při digitálních kontrolách. Na portálu můžete předvídat a optimalizovat svůj rozpočet na pneumatiky.

MICHELIN - Tire Monitoring Digital Inspection - EN

1st benefit

Kontrola

S řešením MICHELIN Digital Inspection provede vaše dílna během pouhých pěti minut kontrolu tlaku huštění, opotřebení a stavu pneumatik jakékoli značky.

3rd benefit

Plánování

Díky systému upozornění na potřebné činnosti vaše dílna vyřeší problém na daném vozidle dříve.

4th benefit

Předvídání

Díky souhrnným reportům může nyní vaše dílna předvídat úkoly, které je třeba provést, jako je úprava tlaku huštění, prořezání, otočení pneumatiky na ráfku, a také předvídat požadavky na pneumatiky.

2nd benefit

Optimalizace

Díky informacím ze sledování pneumatik, které získáte prostřednictvím technologie MICHELIN RFID, máte k dispozici základní údaje pro optimalizaci rozpočtu a správu skladových zásob pneumatik.

 

MICHELIN Digital Inspection je...

Efektivní: Lepší předvídání a úspora času díky plně digitálnímu sledování a kontrole pneumatik

Bezpečný: Až o 30 % defektů pneumatik méně každý rok*

Úsporný: O 0,5 mm běhounu k použití navíc*

* Odhad možných přínosů pravidelného používání systému MICHELIN Digital Inspection a následných opatření pro správu pneumatik. Odhady jsou založené na interní simulaci provedené ve výzkumném a technologickém středisku společnosti Michelin.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+