pneu Génie Civil MICHELIN

Background wheel excavator Construction and Industry

pneu Génie Civil MICHELIN

Služby – Stavebnictví a průmysl

Nenechávejte nic náhodě

Jakmile si pro svůj vozový park stavebních nebo manipulačních vozidel a strojů vyberete značku Michelin, sázíte na pneumatiky proslulé po celém světě díky jejich výkonům. Získáte tak také možnost využívat poradenství našich odborníků, kteří jsou přítomni v terénu a jsou vám po ruce pro všechny situace týkající se pneumatik a jejich použití na pracovišti, aby vám pomohli optimalizovat jejich použití.

Výběrem značky Michelin získáte přístup k celé řadě služeb, které mají stejný cíl: zajistit, aby pneumatiky Michelin – technologicky vysoce vyspělé produkty – mohly každý den naplno poskytovat celý svůj potenciál.

Zlepšení údržby pneumatik po celou dobu jejich životnosti, správa všech pneumatik vašeho vozového parku pomocí propojených řešení, zpracování a recyklace použitých pneumatik… to jsou služby, které nabízí společnost Michelin a její partneři po celém světě.

logo pressure advisor service help and advice

PORADCE TLAKU HUŠTĚNÍ


Váš online vyhledávací nástroj pro vyhledání doporučených tlaku huštění pro pneumatiky stavební a manipulační techniky.

Správa recyklace a zpětného použití opotřebených pneumatik

Recyklace a zpětné použití opotřebených pneumatik

Společnost Michelin podporuje a pomáhá vytvářet struktury pro sběr a recyklaci opotřebených pneumatik všude tam, kde je to možné. Stavební a průmyslové pneumatiky je možné v závislosti na jejich rozměrech recyklovat stejnými způsoby jako všechny ostatní typy pneumatik. Řada průmyslových odvětví po celém světě začala využívat opotřebené pneumatiky jako alternativní palivo v pecích tepelných elektráren, průmyslových kotlech, spalovnách, cementárnách atd. Ve Spojených státech bylo v průběhu posledních deseti let přeměněno a využito k výrobě energie více než 150 milionů pneumatik.

Opotřebené pneumatiky lze využít také mnoha dalšími způsoby: jsou součástí konstrukcí vodotěsných staveb, používají se jako výplň při zemních pracích nebo se z nich staví protihlukové stěny, kde představují surovinu s mnoha výhodami. Lze je také najít v površích vozovek, což zvyšuje jejich odolnost a snižuje hluk z dopravy.

Opravitelné pneumatiky

Všechny naše pneumatiky pro stavebnictví a manipulaci jsou opravitelné v rozsahu jejich poškození. Veškeré opravy musí provádět odborník schválený Michelinem. Prodloužíte tak životnost vaší pneumatiky.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+