Image Club Pro by Michelin

CLUB PRO by Michelin! PŘIPRAVIT…, POZOR…, CASHBACK!


Prostřednictvím programu CLUB PRO společnost Michelin podporuje dopravce a pomáhá jim optimalizovat náklady i v roce 2024.

Kupte si  v období od 1. března do 30. června u autorizovaných prodejců pneumatiky Michelin pro nákladní vozidla, autobusy, autokary a přívěsy.

ZA KAŽDÝ NÁKUP 6 NOVÝCH PNEUMATIK MICHELIN DLE VAŠEHO VÝBĚRU VÁS ODMĚNÍME CASHBACKEM! V PROGRAMU JE MOŽNÉ ZAREGISTROVAT MAXIMÁLNĚ 50 PNEUMATIK.

Chcete-li obdržet cashback přímo na svůj firemní účet, nezapomeňte svou fakturu zaregistrovat v programu CLUB PRO do 30 dnů od data jejího vystavení.

CLUB PRO by Michelin je věrnostní program Michelinu určený profesionálním uživatelům pneumatik pro nákladní automobily, dodávky, autobusy a autokary, ve kterém Michelin odměňuje vaši dlouhodobou věrnost!

V CLUB PRO by Michelin jsou vaše nákupy odměněny cashbackem. Stačí, abyste nahráli své faktury do platformy, a obdržíte STANDARDNÍ CASHBACK.

ZÍSKEJTE CASHBACK V 5 JEDNODUCHÝCH KROCÍCH:
1. Vytvořte si účet nebo se zaregistrujte do účtu na MyPortal na adrese myportal.michelingroup.com.
2. Pokračujte do promo sekce a přejděte do CLUB PRO by Michelin.
3. Zaregistrujte každý nákup pneumatik Michelin do 30 dnů od data vystavení faktury.
4. Uveďte bankovní údaje své společnosti.
5. To je vše! Získejte cashback!

POKRAČUJTE V NAKUPOVÁNÍ PNEUMATIK MICHELIN PRO NÁKLADNÍ A UŽITKOVÁ VOZIDLA A ZÍSKEJTE DALŠÍ CASHBACK!

Chcete se dozvědět více o novém programu CLUB PRO by Michelin? Stáhněte si naši brožuru, ve které najdete všechny potřebné informace.

Picto michelin myportal logo Homepage

Máte již účet na portálu MyPortal? Stačí se přihlásit a můžete registrovat své faktury.

Chcete se dozvědět více informací o MICHELIN MyPortal a výhodách, které vám nabízí?

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+