fourgon bleu équipés en pneus Michelin passant sur un pont

Background Picture michelin van tyres Craftmen

fourgon bleu équipés en pneus Michelin passant sur un pont

ŘADA PNEUMATIK MICHELIN AGILIS PRO DODÁVKY

Přesně to při svém podnikání potřebujete!

Ať už podnikáte v jakémkoli oboru a pracujete v jakémkoli prostředí, jedno je jisté: nemůžete dopustit, aby mokrá, kluzká nebo zasněžená silnice ohrožovala vaši činnost. Musíte zajistit stejnou úroveň služeb pro své zákazníky a stejnou míru bezpečnosti pro své zaměstnance i pro sebe za všech okolností a na všech silnicích. To znamená, že se potřebujete spolehnout na pneumatiku, která zvládne všechny situace a všechny povrchy, se kterými se setkáte.

Proto jsme ve společnosti Michelin vyvinuli řadu MICHELIN Agilis, která si poradí se všemi vašimi každodenními požadavky a umožní vám vybrat si tu správnou pneumatiku pro vaše lehká nákladní vozidla a dodávky.

Přesně to při svém podnikání potřebujete.

gamme pneu MICHELIN Agilis

agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

MICHELIN Agilis CrossClimate

MICHELIN
Agilis CrossClimate


Naše celoroční pneumatiky pro dodávky jsou navrženy, aby zajistily vaši bezpečnost, snadnou správu, úsporu nákladů a bezstarostnost po celý rok. Dokonce i ve sněhu a blátě!

Route sinueuse de forêt en toutes saisons

Background Picture sinuous road spring winter autumn Tyre

Route sinueuse de forêt en toutes saisons

Pneu Michelin Agilis 3 pour camionnette

Edito agilis 3 tyre Craftmen

Pneu Michelin Agilis 3 pour camionnette

MICHELIN
Agilis 3

Naše nová letní pneumatika pro dodávky kombinuje vynikající bezpečnost a energetickou účinnost s výjimečnou kilometrovou životností typickou pro značku MICHELIN! Správná volba pro vaše podnikání i životní prostředí!

Edito photo city landscape Craftmen

MICHELIN Agilis Alpin

MICHELIN
Agilis Alpin


Naše zimní pneumatika pro dodávky je navržená, aby vám i při častém silném sněžení zajistila bezpečnost, ovladatelnost a mobilitu. Nedovolte drsné zimě brzdit vaše podnikání!

Background photo winter road Tyre

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+