En ville une voiture et un gourgon sont garés

Background flottes vu vl Corporate fleet

En ville une voiture et un gourgon sont garés

Firemní vozové parky

Správný ekosystém pro zvládnutí správy vozového parku v současnosti a utváření udržitelné mobility do budoucnosti

Úspěšný manažer musí mít také vizi ve vztahu ke společnosti, lidem a planetě. Abyste uspěli ve všech směrech, potřebujete partnera, který vám umožní zajistit efektivní a odpovědnou správu vašeho vozového parku dodávkových a užitkových vozů a zároveň vám pomůže stát se hráčem a zastáncem na poli udržitelné mobility.

Se skupinou Michelin se můžete plně zavázat k udržitelné mobilitě a zároveň splnit požadavky na velmi kvalitní správu vozového parku: optimalizované celkové náklady na vlastnictví, snížené dopady na životní prostředí, optimální kvalita služeb a bezpečnost pro uživatele na každém kilometru bez ohledu na druh cesty.

Rangée de camions garés sur un parking

Edito uv fleet 2 Corporate fleet

Rangée de camions garés sur un parking

PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠE DODÁVKY A LEHKÁ UŽITKOVÁ VOZIDLA

Najděte si vhodnou pneumatiku pro svou práci v řadě dodávkových pneumatik MICHELIN Agilis (MICHELIN Agilis 3, MICHELIN Agilis CrossClimate, MICHELIN Agilis Alpin).

PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠE LEHKÉ VOZY

Najděte si vhodnou pneumatiku pro svůj vozový park lehkých vozidel (osobních automobilů a SUV) v závislosti na typu jejich užití: MICHELIN Primacy 4+ nebo MICHELIN Alpin 6.

Flotte de voitures alignées sur un parking

Edito lv fleets m Help and Advice

Flotte de voitures alignées sur un parking

TESTOVÁNO PROFESIONÁLY

Chcete vědět, jak si Agilis CrossClimate vede v praxi? Vyzvali jsme zákazníky, aby produkt otestovali v různých podmínkách.
Podívejte se, proč Agilis CrossClimate poskytuje prvotřídní mobilitu po celý rok.

PŘÍBĚH 1 – Test na sjezdovce

Pozvali jsme správce vozových parků a nákupčí z celého Spojeného království a Irska, aby otestovali pneumatiku Agilis CrossClimate v jedněch z nejnáročnějších podmínek, které lze ve Spojeném království najít – v hale Milton Keynes Snodome. Zákazníci tak měli možnost vyjet s vozy na svahy pokryté hustým sněhem a na vlastní oči se přesvědčit, jak Agilis CrossClimate zajišťuje trakci, když ji nejvíce potřebujete.

MICHELIN - Agilis CrossClimate - The new all-weather tyre for vans and commercial vehicles - EN
MICHELIN - Agilis CrossClimate – a test by the professionals

PŘÍBĚH 2 – Testování na skutečném sněhu

Správci velkých vozových parků, jako jsou parky společností EDF, VEHIPOSTE, SIXT, BRITISH GAS atd., testovali pneumatiky MICHELIN Agilis CrossClimate v náročných zimních podmínkách a byli naprosto nadšeni! Trakce na sněhu, výjimečná ovladatelnost a nouzové brzdění i s naloženým vozem na ně udělaly velký dojem. To jsou jejich slova!

PŘÍBĚH 3 – Trakce na různých površích

Pneumatika Agilis CrossClimate zajistí vynikající trakci nejen na sněhu, za deště a ve všech ostatních povětrnostních podmínkách, ale zároveň na různých površích. Jedinečný dezén pneumatiky CrossClimate zajišťuje přilnavost, když ji potřebujete, ať už je to na blátě, štěrku nebo trávě.

MICHELIN - Agilis CrossClimate - AGCC Traction MUD&GRASS - EN
MICHELIN - CrossClimate - Témoignage de la flotte de la mairie de Brest - FR

PŘÍBĚH 4 – Bez problému během „Bestie z východu“

Podívejte se, jak společnost Anglian Water vyzkoušela pneumatiku Agilis CrossClimate v roce 2018 během jedné z nejkrutějších zimních bouří ve Spojeném království, přezdívané „Bestie z východu“, a jak udržovala svá vozidla v pohybu i během tohoto intenzivního počasí.

Background ecosystem michelin group Corporate fleet

Telematické inovace ve službách vozových parků

Naše palubní řešení pro přeměnu dat vašeho vozového parku na konkrétní výsledky.

contact-us-white

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Pokud chcete získat další informace o Michelinu a pneumatikách pro dodávky, napište nám.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+