Background photos farmland wheat crops Agriculture

Služby – zemědělství

Maximalizujte své výnosy a zároveň chraňte svou půdu

Pro zvýšení výnosu plodin je třeba:

Správný tlak huštění ve správný okamžik: systém centrálního huštění pneumatik

Při práci na poli je potřeba snížit tlak huštění pneumatik, aby se omezil dopad stroje na půdu a míra jejího zhutňování.

Na silnici je naopak nezbytný vyšší tlak huštění, který zajistí správné chování stroje a sníží spotřebu paliva i míru opotřebení pneumatik.

Díky systému centrálního huštění pneumatik využívejte všech těchto výhod ze sedadla řidiče!

tra

Rozšířená záruka na náhodné poškození

Vyberte si zemědělské nebo zemědělsko-průmyslové pneumatiky značky Michelin a získáte tak rozšířenou záruku na náhodné poškození.

Zemědělské a zemědělsko-průmyslové stroje pracují v obtížných provozních podmínkách, a proto jsou jejich pneumatiky náchylnější k poškození. Zároveň je nákup nových pneumatik obvykle spojený s vysokými náklady. S naší rozšířenou zárukou se nemusíte trápit, jaké náklady vás stojí výměna pneumatik!

Proč? Protože pokud u pneumatiky, na kterou se rozšířená záruka vztahuje, dojde při jejím používání k náhodnému poškození, obdržíte od nás kompenzaci v podobě nové pneumatiky nebo formou odpovídající finanční náhrady.

Nyní můžete pracovat s naprostou bezstarostností!

opony 1 cz

Pneu Michelin axiobib2 en action

Edito 5 picture axiobib2 at work 1 Help and Advice

Pneu Michelin axiobib2 en action

Agropressure

Dosáhněte co nejvyšších zemědělských výnosů a životnosti pneumatik tím, že je budete mít vždy nahuštěné na správný tlak díky našemu online nástroji pro výpočet tlaku AgroPressure.

all product lines image 1

Tipy a doporučení

Pneumatiky hrají ve výkonu vašich strojů zásadní roli. Díky našim technickým radám a doporučením ohledně jejich užívání si můžete být jisti, že je používáte zcela bezpečně!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+