header without logo 06 1920

Větší ochrana pneumatik,
díky níž můžete pracovat s naprostou bezstarostností.


logo pakiet ochronny cz3

Jak rozšířená záruka funguje?

ikona 10

KUPTE SI PNEUMATIKY MICHELIN, NA KTERÉ SE VZTAHUJE ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA.

Rozšířená záruka se vztahuje na všechny zemědělské a zemědělsko-průmyslové pneumatiky (s technologií Ultraflex, zemědělské, Compact Line) značky Michelin zakoupené od 1. ledna 2023.

ikona 11

ZAREGISTRUJTE ROZŠÍŘENOU ZÁRUKU NA NÁHODNÉ POŠKOZENÍ

Podmínkou pro využití rozšířené záruky je registrace záruky do 30 dnů od data nákupu pneumatik tak, že zašlete e-mail s přiloženou nákupní fakturou.

ikona 12

PRACUJTE S NAPROSTOU BEZSTAROSTNOSTÍ S PNEUMATIKAMI MICHELIN!

Pokud u pneumatiky, na kterou se rozšířená záruka vztahuje, dojde při jejím používání k náhodnému poškození, obdržíte od nás kompenzaci v podobě nové pneumatiky nebo formou odpovídající finanční náhrady.

Chcete se dozvědět více o rozšířené záruce na náhodné poškození? Stáhněte si PDF se záručními podmínkami!

Jak se přiznává kompenzace?

Pokud je při vizuální kontrole pneumatika shledána nepoužitelnou nebo neopravitelnou z důvodu náhodného poškození, poskytneme vám kompenzaci v podobě nové pneumatiky, nebo formou finanční náhrady, jejíž výše bude vypočítána. Zároveň si vyhrazujeme právo zvolit způsob kompenzace.

Finanční náhrada pro zákazníka bude vypočítána na základě procentuálního podílu uvedeného v tabulce níže vynásobeného nákupní cenou nové pneumatiky.


opony 2 cz

Výběrem zemědělských nebo zemědělsko-průmyslových pneumatik Michelin si zajistíte nejlepší vlastnosti a výkony na poli, a navíc získáte rozšířenou záruku na náhodné poškození!

Jak záruku zaregistrovat?

Pokud si přejete, aby se na zakoupené pneumatiky vztahovala rozšířená záruka na náhodné poškození, zaregistrujte prostřednictvím e-mailu svůj nákup.

ikona 02 2

Záruka musí být zaregistrována do 30 dnů od data nákupu pneumatik, na které se rozšířená záruka vztahuje. Datum nákupu je nutné doložit fakturou.

ikona 03 2

Zašlete e-mail na adresu ecn.br.client@michelin.com a přiložte k němu fakturu potvrzující nákup pneumatik, které jsou předmětem této záruky.

ikona 04 2

V e-mailu uveďte tyto údaje: název firmy, identifikační číslo, e-mailovou adresu pro kontakt a doklad o nákupu pneumatiky.

ikona 05 3

Registrací záruky potvrzujete svůj souhlas s podmínkami záruky a všeobecnými prodejními podmínkami Michelin.

Mějte na paměti! Registrace záruky je nezbytnou podmínkou pro to,
aby se na zakoupené pneumatiky vztahovala záruka na náhodné poškození.

Záruka je určena podnikatelům. Zákazník registrací záruky potvrzuje, že je podnikatelem dle českého práva.

 

Jak uplatnit reklamaci?

V případě reklamace se prosím obraťte na svého prodejce pneumatik Michelin.

Při uplatňování reklamace musíte předložit reklamovanou pneumatiku spolu s dokladem o koupi (faktura potvrzující nákup pneumatiky, která je poškozena) a poskytnout informace pro identifikaci registrace záruky.

V některých případech může Michelin požádat o zpřístupnění stroje, na kterém byla reklamovaná pneumatika užívána, aby mohl prověřit jeho technický stav.

ciągniki cz

Chcete se dozvědět více o rozšířené záruce na náhodné poškození? Stáhněte si PDF se záručními podmínkami!

Proč se vyplatí využít rozšířené záruky?

ikona 06

JEDINÝ TAKOVÝ PRODUKT NA TRHU

Rozšířená záruka se vztahuje na náhodné, neopakující se a neopravitelné poškození (jako je průraz bočnice nebo běhounu) a je zcela bezplatná. Jediné, co musíte udělat, je správně zaregistrovat záruku!

ikona 07

ZÁRUKA AŽ 4 ROKY NA NÁHODNÉ POŠKOZENÍ

Záruka platí po dobu: 4 let u pneumatik s technologií Ultraflex; 3 let u zemědělských pneumatik; 1 roku u pneumatik Compact Line. Záruční doba se počítá od data zakoupení pneumatiky.

ikona 08

KOMPENZACE V PODOBĚ NOVÉ PNEUMATIKY NEBO FORMOU FINANČNÍ NÁHRADY

Pokud u pneumatiky dojde k náhodnému poškození, obdržíte kompenzaci v podobě nové pneumatiky nebo ve formě odpovídající finanční náhrady. Tím se sníží náklady na nákup nové pneumatiky, a to dokonce až na nulu!

ikona 09

ZAJISTÍTE SI BEZSTAROSTNOST PŘI KAŽDODENNÍ PRÁCI

Náhodné poškození pneumatiky už pro vás nebude žádný problém! Díky rozšířené záruce se můžete soustředit na své každodenní úkoly a nemusíte se obávat vysokých nákladů na výměnu pneumatik.

Máte otázky týkající se vaší rozšířené záruky? Rádi na ně odpovíme!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+