key vi oncall

MICHELIN ONCall

Asistenční služba Michelin, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celé Evropě

Nikdy byste neměli nechat čekat své zákazníky, a proto by nemělo nic bránit tomu, aby byly vozy z vašeho vozového parku stále v provozu.

Proto Michelin vytvořil službu MICHELIN ONCall: asistenční službu pro případ defektu nákladních pneumatik, která kombinuje jednoduchost, rychlost a efektivitu. V případě poruchy na jakékoli silnici v Evropě je pomoc na cestě na jediné zavolání nebo kliknutí a přitom:

  • znáte transparentně výši nákladů, bez překvapení a bez omezení počtu ujetých kilometrů,
  • můžete využít paušální servisní balíček na francouzské a italské dálnice,
  • můžete informovat své zákazníky a dohodnout se na novém termínu doručení.

Poplatky bez dalších nepříjemných překvapení

Výběr nových pneumatik MICHELIN a pneumatik MICHELIN Remix za ceny uvedené v evropském ceníku MICHELIN ONCall, paušální poplatky za asistenční službu podle zón, včetně francouzských a italských dálnic, rychlé a přesné vyúčtování

Edito oncall Freight transport

Oncall : chauffeur qui repart rapidement

Edito Visuel ONCall Chauffeur repart rapidement Help and Advice

Oncall : chauffeur qui repart rapidement

Kontrolovaná doba odezvy

Průměr v Evropě: Znovu na cestě za 2 hodiny 29 minut, síť pohotových profesionálů, kteří se zavázali dodržovat standardy kvality služeb Michelin, oprava na silnici nebo v nejbližším servisu.

Síť 3 000 odborníků

Na vyžádání, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez smlouvy, zavolat na jedno číslo pro Evropu, specializovaní operátoři ve 24 jazycích, oprava ve 34 zemích.

MICHELIN ONCall réseau de professionnels

Picto oncall réseau de professionnels Help and Advice

MICHELIN ONCall réseau de professionnels

camion sur autoroute

Background Photo ONCall camion sur autoroute Tyre

camion sur autoroute

Sledování v reálném čase

Operátor vás informuje o tom, že se porucha řeší a kdy má přijet asistenční služba, telefonický kontakt s řidičem v každém kroku při řešení poruchy. Zcela transparentní cena za všechny poruchy kdekoli v Evropě.

Právní informace

* Průměrná doba řešení poruchy v Evropě se službou MICHELIN ONCall.

** 34 evropských zemí: Andorra, Rakousko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+