header hd

Futuristic Technology Concept: Autonomous Semi Truck with Cargo Trailer Drives at Night on the Road with Sensors Scanning Surrounding. Special Effects of Self Driving Truck Digitalizing Freeway

Chytré silnice: cesta do budoucnosti

Publikováno 1. února 2023 - 1 minuta ( y) čtení

Ochrana životního prostředí a zvyšování bezpečnosti na silnicích jsou zcela zásadní: zjistěte, jak mohou chytré silnice pomoci dosáhnout bezpečnější a udržitelnější mobility!

Společnosti zabývající se nákladní silniční dopravou neustále hledají způsoby, jak snižovat své dopady na životní prostředí a zvyšovat bezpečnost dopravy. Chytré silnice jsou díky technologickému pokroku čím dál častějším jevem napříč celou Evropou.

Povede tato silniční inovace k revoluci v odvětví dopravy? Své poznatky sdílí Etienne Gaudin, ředitel oddělení New Operations Development ve společnosti Colas.

MICHELIN - Michelin for My Business - Smart roads - CZ

Přidejte se ke komunitě

Zadáním své e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko níže souhlasím s podmínkami používání a potvrzuji, že jsem si přečetl/a zásady ochrany osobních údajů.

Jste…
Koncový uživatel Prodejce pneumatik Jiné
common.error.invalidField:This field is invalid
20 a méně vozů Více než 20 vozů Nespravuji žádné nákladní vozy
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+