3D simulace traktoru s cisternou na kejdu vybaveného systémem centrálního huštění pneumatik (CTIS)

Simulace huštění zemědělských pneumatik

KONTAKTUJTE SVÉHO ODBORNÍKA NA CTIS

fotografie Seana Higginse, odborníka na CTIS

Odborník na CTIS Sean Higgins

Dobrý den! Jmenuji se Sean a jsem váš odborný poradce ohledně systému CTIS.

Chcete-li se dozvědět více o systému CTIS, řekněte mi o sobě více informací

common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid
common.error.invalidField:This field is invalid

Poskytnutím své e-mailové adresy a kliknutím na „Odeslat“ uděluji souhlas se zasíláním marketingových e-mailů od společnosti Michelin. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak společnost Michelin zpracovává vaše osobní údaje a jak uplatnit svá práva, klikněte zde.

Pole označená * jsou povinná, bez jejich vyplnění nebudeme moci váš požadavek zpracovat.

 

ZKUŠENOSTI ZEMĚDĚLCŮ S PŘÍNOSY CTIS***

Zemědělská technika je stále těžší, rychlejší a výkonnější. Pole jsou od sebe stále víc vzdálená. Jízda na silnici vyžaduje vyšší tlak huštění, aby se pneumatiky vypořádaly s vysokou teplotou, hmotností a rychlostí, zatímco práce na poli vyžaduje nejnižší možný tlak huštění, aby byl zajištěn maximální záběr a vyvíjen minimální tlak na půdu. Nechávat pneumatiky pracovat s jediným tlakem huštění přináší veliké nevýhody – zjistěte, jak vám může pomoci systém CTIS.

CTIS je pokročilá technologie umožňující optimalizovat tlak vzduchu ve vašich zemědělských pneumatikách v závislosti na terénu a jízdních podmínkách. Systém CTIS vám umožní provádět úpravy tlaku vzduchu ve vašich pneumatikách za jízdy a zvýšit tak výkony vašeho stroje, snížit spotřebu paliva a prodloužit životnost vašich pneumatik. Systém Michelin CTIS je vyvinutý tak, aby změnil váš zážitek z jízdy a zajistil optimální záběr stroje, ať už jedete kamkoli!

 

VYUŽIJTE VÝHODY SYSTÉMU CTIS!

Používejte správné pneumatiky a služby ke zvýšení své produktivity

CTIS: Zvyšte svou produktivitu

Zvyšte svou produktivitu

Zvýšení produktivity až o 4 % díky většímu záběru *

Větší záběr, menší míra prokluzu, prodloužení provozuschopnosti a snížení spotřeby paliva.

Zvyšte své úspory: spotřeba paliva, životnost pneumatik…

CTIS: Snižte své náklady

Snižte své náklady

Úspora paliva až 10 % při použití na poli, pokud upravujete tlak huštění vašich pneumatik *

Větší kontaktní plocha pneumatiky snižuje tlak na půdu, čímž zabraňuje zhutňování půdy a zachovává maximální potenciál výnosu plodin.

Zvyšte výnosy ze své půdy

CTIS: Chraňte svou půdu

Chraňte svou půdu

Tlak na půdu nižší až o 33 %, pokud upravujete tlak huštění vašich pneumatik **

Správná regulace tlaku huštění snižuje míru opotřebení pneumatik, spotřebu paliva a množství potřebného času, abyste mohli co nejefektivněji využívat svůj zemědělský stroj.

Snižte díky našim službám a pneumatikám míru zhutňování vaší půdy

CTIS: Minimalizujte prokluz kol

Minimalizujte prokluz kol

Snížení míry prokluzu kol až o 30 % při aktivním užívání CTIS *

Nedovolte, aby deštivé období snížilo váš výkon. S CTIS jsou prodlevy kvůli nepřízni počasí minulostí.

PRÁVNÍ INFORMACE

* Na základě testů na poli uskutečněných ve Skotsku v roce 2016, s použitím traktoru Fendt 939 vybaveného pneumatikami Axiobib IF650/65R34 a Axiobib IF710/75R42 a třínápravového přívěsu Stewart s pneumatikami Cargoxbib HF 600/55R26,5. Typ půdy při testu: těžká jílovitá půda (modrý jíl). A testy v reálných podmínkách užití uskutečněné ve Francii v roce 2017 na traktoru Fendt 724 Vario vybaveném pneumatikami MICHELIN Machxbib 710/55 R30 a MICHELIN Machxbib 900/50 R42 a přívěsu GYRAX BMXL 240 s pneumatikami Cargoxbib HF 710/50 R26,5. Typ půdy při testu: půda s obsahem jílu a vápence. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na půdě a povětrnostních podmínkách.

** Na základě výpočtů simulačního modelu TERRANIMO a testů na poli v reálných podmínkách užití ve Francii, které v roce 2020 uskutečnila na žádost společnosti Michelin Vysoká škola aplikovaných věd v Bernu, katedra zemědělských, lesnických a potravinářských věd HAFL, s použitím traktoru JOHN DEERE 7310 vybaveného pneumatikami MachXBib 600/70R30 a MachXBib 710/70R42 a třínápravového přívěsu THIEVIN vybaveného pneumatikami TrailXBib 650/55R26,5. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na půdě a povětrnostních podmínkách.

*** Externí studie, kterou v rámci Evropy na žádost společnosti Michelin uskutečnil „Tire Check“ ve 4. čtvrtletí roku 2021.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+