Background photo adt xtra Construction and Industry

Stavebnictví a staveniště

Robustnost pro zlepšení vaší reakceschopnosti

Řada stavebních pneumatik MICHELIN je určena pro všechny typy stavenišť. V náročných podmínkách a ve velice agresivním terénu je odolnost pneumatik zásadní. Vysoká odolnost vůči poškození znamená delší životnost a zvýšení produktivity vaší činnosti. Proto velké stavební firmy při vybavování svých strojů pneumatikami sází na značku Michelin.

advices

Výběr správné pneumatiky

Pneumatiky pro použití na staveništi je třeba vybírat s ohledem na způsob a podmínky jejich užití a charakter terénu. Ujistěte se, že jste vybrali ty nejlepší možné.

tyre-pressure

Poradce tlaku huštění

Tlak huštění udržovaný za všech okolností na správné hodnotě optimalizuje životnost a výkonnost pneumatiky. Pomocí našeho nástroje – poradce tlaku huštění – najdete správné tlaky huštění pro pneumatiky všech vašich vozidel a strojů.


A CO PRO VAŠE NÁKLADNÍ VOZIDLA ZAJIŠŤUJÍCÍ PŘEPRAVU NA STAVENIŠTI?

Naše speciální řady pneumatik pro těžké nákladní vozy, které se pohybují na staveništích a přístupových cestách stavenišť, splňují všechny vaše požadavky na mobilitu.

S pneumatikami MICHELIN X® WORKS™ a MICHELIN X® MULTI™ si můžete být jisti, že najdete řešení, které nejlépe splní vaše očekávání a požadavky, ať už je pro vás nejdůležitější odolnost, kilometrový výkon, úspora paliva nebo prostě maximální všestrannost.

Výběr je na vás!

photo rigid truck construction

MICHELIN Agilis CrossClimate

PRO VAŠE DODÁVKY


Řada MICHELIN Agilis CrossClimate, váš nejlepší partner pro lehké nákladní vozy, které se často používají na staveništích.

Naše celoroční pneumatiky pro dodávky jsou vyvinuty tak, aby vám poskytovaly záběr, bezpečnost, snadnou správu, úspory a bezstarostnost po celý rok. Díky zvýšené odolnosti (ochranné štíty, které chrání bočnice pneumatiky před poškozením o obrubníky, a směs pryže odolná vůči oděru) si bez problémů poradí s blátem a nerovným terénem.

Background michelin x tweel ssl all terrain Help and Advice

Background michelin x tweel ssl all terrain Help and Advice

MICHELIN X® TWEEL™

Naše technologie „bezdušových pneumatik“ odolná proti propíchnutí je určena pro použití bez kompromisů na malých staveništích. Prozkoumejte tuto řadu a poznejte její tajemství!

MICHELIN X® TWEEL™

Naše technologie „bezdušových pneumatik“ odolná proti propíchnutí je určena pro použití bez kompromisů na malých staveništích. Prozkoumejte tuto řadu a poznejte její tajemství!

Skupina Michelin vám nabízí kompletní sortiment pneumatik, ať už pracujete v oblasti energetiky, zpracování odpadu, stavebnictví a údržby infrastruktury a obytných domů, demolice nebo cementářského průmyslu.

Pomocí našeho online nástroje pro vyhledávání pneumatik najdete nejvhodnější produkt a jeho správný rozměr pro své stavební stroje. Nakladače, kloubové dempry, grejdry, kompaktory, skrejpry, jeřáby, kontejnerová vozidla: určitě najdete technické řešení pro vaše požadavky a typ užití.
Několik příkladů dostupných rozměrů: 460/70R24; 400/80R24; 445/95R25; 20,5R25; 23,5R25; 26,5R25; 29,5R25.

Díky radiální technologii Michelin vydrží vaše pneumatiky déle, získáte spolehlivé řešení a zajistíte plynulost provozu na staveništi. Pracujte s jistotou díky robustním pneumatikám, které jsou odolné vůči poškození a připravené zvládnout všechny terénní podmínky, dokonce i ty nejtěžší. Zajistíte také větší bezpečnost pro vaše týmy v terénu a větší komfort pro řidiče a zároveň ochráníte elektroniku na vašich pracovních strojích.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+