Background photo warehouse Construction and Industry

Manipulace s materiálem

Ziskovost, bezpečnost a spolehlivost pro všechny činnosti v rámci manipulace s materiálem.

Michelin jako pravá ruka pro vaši logistiku.

MICHELIN XZM: forklift tyre

MICHELIN forklift tyres

Tipy a doporučení: jak číst značení na pneumatikách

Značení na bočnicích pneumatik vás informuje a pomůže vám vybrat produkt, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

test

Logo pressure advisor service Help and Advice

Poradce tlaku huštění

Najděte si s pomocí našeho online nástroje – poradce tlaku huštění – doporučené tlaky huštění pro pneumatiky všech vašich manipulačních strojů.

Edito photo michelin x tweel slick Construction and Industry

Bezdušová technologie

S řadou pneumatik MICHELIN X® TWEEL™ se osvobodíte od problémů spojených s údržbou a rizikem propíchnutí!

Edito manutention industrielle lightbox Construction and Industry

Michelin a originální vybavení

Pneumatiky Michelin jsou homologované většinou výrobců originálního vybavení. Zjistěte, proč nám důvěřují!

Manipulace v přístavech a terminálech


Složité prostředí přístavů a terminálů bylo impulsem pro společnost Michelin, aby navrhla a vyvinula speciální řadu pneumatik, které splňují specifické požadavky různých činností v těchto odvětvích.

Chargement de conteneurs par un chariot élévateur

Edito Container handling Construction and Industry

Chargement de conteneurs par un chariot élévateur

Těžké a středně těžké (smykové) vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky s čelním nakladačem... pro všechny vaše činnosti v rámci průmyslové manipulace vyvinula Skupina Michelin širokou řadu speciálně uzpůsobených pneumatik se zaměřením na tři hlavní kritéria: produktivitu, bezpečnost a spolehlivost.

PRODUKTIVITA: výběrem pneumatik Michelin pro vaše vysokozdvižné vozíky dosáhnete optimalizace hodinových nákladů ve prospěch vašich logistických činností.

BEZPEČNOST: to je jeden z hlavních aspektů v oblasti průmyslové manipulace. Pneumatiky Michelin mají díky své inovativní technologii velmi vysokou schopnost tlumit nárazy, což zvyšuje komfort řidičů, ale zároveň chrání vaše stroje, včetně vašich vysokozdvižných vozíků. Zvyšují také bezpečnost přepravovaného zboží. Přenos točivého momentu a rychlost byly optimalizovány a výrazně se zkrátila brzdná dráha.

SPOLEHLIVOST: díky naší technologii bezdušových radiálních pneumatik vyvinuté pro manipulační činnosti se vyhnete jakémukoliv riziku rychlého opotřebení a výrazně prodloužíte životnost svých pneumatik.

Seznamte se v rychlosti s naší nabídkou pneumatik určených pro průmyslovou manipulaci. Vyhledávat můžete podle typu vozidla nebo podle rozměru pneumatik. Příklady nejběžnějších rozměrů: 7,00R12; 8,25R15; 6,50R10; 12,00R20.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+