Gamme pneu minning MICHELIN

Background minning construction Mining and quarries

Gamme pneu minning MICHELIN

Povrchové doly

MICHELIN, partner pro produktivitu, kterého si vybírají největší světové doly

Odborné znalosti Michelinu v oblasti stavebního inženýrství a jeho vedoucí postavení na trhu dokazují, že usilujeme o dokonalost z hlediska inovací, výkonů, odolnosti a dlouhé životnosti. Vynikající odolnost, dezén a výběr směsí pryže jsou dokonale přizpůsobené podmínkám použití a rychlosti těžebních pneumatik MICHELIN, které tak mají přímý dopad na produktivitu dolu a vytváří zásadní rozdíl ve srovnání s konkurencí. Tyto pneumatiky musí být v provozu po velmi dlouhou dobu, až 23 hodin denně, a jsou tak vystaveny vysokým nárokům v extrémním terénu. Musí být proto spolehlivé a zaručovat svým uživatelům maximální bezpečnost.

Pneumatika MICHELIN XDR 3 v akci:

MASTER XDR 3 - Master in English - Clip version 1080p

Naše služby a řešení


Aby Michelin podpořil své portfolio pneumatik, které je největší na trhu, nabízí řešení přizpůsobená extrémním podmínkám povrchových dolů s kvalitní technickou podporou a nejširší nabídkou služeb na trhu. Ani sebelepší pneumatika sama o sobě bez nejlepšího možného servisu nestačí. Naši odborníci a naše simulační a analytické nástroje vám pomohou co nejlépe využít potenciál vašich pneumatik a zvýšit vaši produktivitu.

Picto mems evolution 4 Mining and quarries

advices

Tipy a doporučení

Pneumatiky pro doly musí být přizpůsobeny vašemu způsobu a podmínkám použití a typům povrchu. Ujistěte se, že jste si vybrali ty nejlepší možné pneumatiky a máte všechny informace pro optimální údržbu (údržba, skladování, opravy)!

tyre-pressure

Poradce tlaku huštění

Tlak huštění přizpůsobený vždy okolnostem zajišťuje optimalizaci životnosti a výkonů pneumatiky. Najděte si s pomocí našeho nástroje –  poradce tlaku huštění – správný tlak huštění pneumatik pro všechna vaše vozidla a stroje!

Edito photo mining underground 2 Mining and quarries

Podzemní doly

Naše pneumatiky a řešení pro podzemní těžbu.

Yellow articulated dump truck in action

Edito photo adtloader quarry Help and Advice

Yellow articulated dump truck in action

Lomy

Naše pneumatiky a řešení pro lomy.

Společnost Michelin, světový lídr na trhu s pneumatikami pro doly, nabízí široký sortiment přizpůsobený všem situacím a strojům zákazníků: terénní kontejnerové vozy, obrovské povrchové nakladače, sklápěče s hmotností nad 100 tun apod. Poté, co společnost Michelin vynalezla největší „63palcovou“ pneumatiku na světě, která způsobila revoluci na trhu sklápěčů pro povrchovou těžbu, má pro vás vždy vhodné produktové řešení.

Michelin je však také průkopníkem v oblasti inovativních služeb se svou technologií MEMS (Michelin Earthmover Management System - Systém správy stavebních strojů Michelin), prvním elektronickým systémem pro kontrolu tlaku vzduchu a teploty v pneumatikách s GPS sledováním vašich vozidel... celý systém je neustále podporován našimi týmy uznávaných odborníků a nejúčinnějšími nástroji na trhu.

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+