Background x tweel ssl skidsteer Help and Advice

Bezdušová technologie „TWEEL“

Osvoboďte se od problémů spojených s údržbou a rizikem propíchnutí díky naší řadě pneumatik MICHELIN X®TWEEL® určené pro malé stavební a manipulační stroje (kompaktní/smykové nakladače).

Edito tweel technology focus Help and Advice

Tweel®, naše technologie bezdušových radiálních pneumatik v jediné kompletní jednotce

MICHELIN® TWEEL® je kompletní jednotka kola a bezdušové radiální pneumatiky: při určitých použitích může nahradit běžnou sestavu kola a pneumatiky.

Klíčovými součástmi tohoto inovativního řešení jsou:
• běhoun optimalizovaný pro zamýšlené použití,
• vysoce odolné paprsky z poly-pryskyřice, které unesou vysokou hmotnost a pohlcují nárazy, čímž přispívají k plynulejší jízdě a zajišťují přenos energie, který omezuje skákání pneumatik,
• dvoudílný zesílený ocelový náboj.

Nepotřebujete žádné složité zařízení pro montáž kola/pneumatiky. Po montáži není potřeba udržovat tlak huštění. Při některých specifických užitích mohou naše pneumatiky řady Tweel plnit stejné úkoly jako běžné pneumatiky, ale bez nepříjemností a prostojů spojených s propíchnutím.

Řada MICHELIN X®TWEEL® SSL

Pro kompaktní (smykové) nakladače a lehká stavební vozidla jsme vyvinuli tři produkty určené pro specifické podmínky použití:

X®TWEEL® SSL All Terrain pro stavebnictví
X®TWEEL® SSL Hard Surface pro průmyslovou manipulaci
X®TWEEL® SSL Hard Surface Traction pro manipulaci na nerovném terénu

Kromě eliminace rizika propíchnutí a snížení nároků na údržbu nabízí řada X®TWEEL® SSL velkou stabilitu a větší komfort pro řidiče a zároveň zvyšuje produktivitu.

Edito X Tweel range Help and Advice

X®TWEEL® SSL HST; X®TWEEL® SSL HS; X®TWEEL® SSL AT

MICHELIN® X®TWEEL® SSL V AKCI

Michelin Tweel comparison

Bezdušové pneumatiky MICHELIN® X® TWEEL® SSL jsou ideální pro malá staveniště nebo průmyslovou a zemědělskou manipulaci a jsou určeny pro kompaktní (smykové) nakladače, například značky Bobcat.

Řada bezdušových radiálních pneumatik Michelin X Tweel

Michelin Tweel Family of Products

contact-us-white

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Chcete zjistit více informací? Přesvědčilo vás to k přechodu na řadu Tweel? Napište nám!

Používáte zastaralý webový prohlížeč.

Používáte prohlížeč, který tyto webové stránky nepodporují. Znamená to, že některé funkce nemusí pracovat podle očekávání. To může mít za následek nezvyklé chování při procházení stránek.

Pokud chcete plně využít všech výhod těchto webových stránek, použijte nebo upgradujte/nainstalujte jeden z následujících prohlížečů.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+